SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Tennfat 10201190
nr 1020 1190
Tennfat
1800-tal, diameter: 37 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:33:28
16/2 20:51:03